Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: error
el: σφάλμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: action
el: Ενέργεια

en: Unable to send email to %recipient
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή e-mail στον %recipient

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: The email address to which the message should be sent.
el: Η διεύθυνση email στην οποία θα σταλεί το μήνυμα.

en: The message that should be sent.
el: Το μήνυμα που πρέπει να σταλεί.
