Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: error
eo: eraro

en: Message
eo: Mesaĝo

en: action
eo: ago

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Recipient
eo: Ricevonto
