Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Subject
et: Teema

en: error
et: veateade

en: Message
et: Teade

en: action
et: toiming

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Sender
et: Saatja

en: Recipient
et: Adressaat
