Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: error
eu: errorea

en: Message
eu: Mezua

en: Placeholder tokens
eu: Leku-markaren tokenak

en: action
eu: ekintza

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Recipient
eu: Hartzailea
