Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: error
fi: virhe

en: Message
fi: Viesti

en: Placeholder tokens
fi: Kirjanmerkit

en: action
fi: toiminto

en: Unable to send email to %recipient
fi: Sähköpostia ei voitu lähettää (vastaanottajana %recipient)

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: The email address to which the message should be sent.
fi: Sähköpostiosoitteet joihin viestit lähetetään.

en: The message that should be sent.
fi: Lähetettävä viesti.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
fi: Kirjanmerkkejä voidaan käyttää luotaessa osoitetta. Jotkut merkeistä eivät ehkä ole käytössä riippuen siitä missä kontekstissa niiden toiminta laukaistaan.
