Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Subject
he: נושא

en: error
he: שגיאות

en: Message
he: הודעה

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: action
he: פעולה

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Sender
he: שולח

en: Recipient
he: נמען

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים כדי לייצר את נתיב ה-URL. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.
