Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: error
hr: greška

en: Message
hr: Poruka

en: action
hr: akcija

en: Unable to send email to %recipient
hr: Nije bilo moguće poslati e-poštu korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Recipient
hr: Primatelj
