Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: error
hy: սխալ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: action
hy: գործողություն

en: Unable to send email to %recipient
hy: Հնարավոր չէ ուղարկել էլ-նամակ հետևյալ հասցեին. %recipient

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Recipient
hy: Ստացող
