Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: error
jv: salah

en: Message
jv: Pesen

en: action
jv: aksi

en: Unable to send email to %recipient
jv: Ora bisa ngirim email marang %recipient

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Recipient
jv: Penerima
