Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: error
ka: შეცდომა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: action
ka: ოპერაცია

en: Unable to send email to %recipient
ka: შეუძლებელია წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Recipient
ka: მიმღები
