Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: error
kk: Қате

en: Message
kk: Хабарлама

en: action
kk: әрекет

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
