Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: error
km: កំហុស

en: Message
km: សារ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Unable to send email to %recipient
km: មិនអាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient បានទេ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
