Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: error
mn: алдаа

en: Message
mn: Зурвас

en: action
mn: үйлдэл

en: Unable to send email to %recipient
mn: %recipient руу имэйл илгээх боломжгүй

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.
