Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Message
my: သတင်း

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
