Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: error
ne: त्रुटि

en: Message
ne: सन्देश

en: action
ne: कार्य

en: Recipient
ne: प्रापक
