Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: action
oc: accion

en: Unable to send email to %recipient
oc: Impossible de mandar un corrièr electronic a %recipient

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Recipient
oc: Destinatari
