Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: error
pl: błąd

en: Message
pl: Wiadomość

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: action
pl: akcja

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Sender
pl: Nadawca

en: Recipient
pl: Adresat

en: The email address to which the message should be sent.
pl: Adres e-mail na który powinna zostać wysłana wiadomość.

en: The message that should be sent.
pl: Wiadomość, która powinna być wysłana.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące wzorce mogą być użyte do wygenerowania adresu URL. W zależności od kontekstu w jakim działanie jest wyzwalane niektóre wzorce mogą nie być dostępne.
