Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: error
ru: ошибка

en: Message
ru: Сообщение

en: Placeholder tokens
ru: Placeholder токенов

en: action
ru: действие

en: Unable to send email to %recipient
ru: Невозможно отправить email для получателя %recipient

en: The subject of the message.
ru: Тема сообщения.

en: Sender
ru: Отправитель

en: Recipient
ru: Получатель

en: The email address to which the message should be sent.
ru: Адрес электронной почты, на который следует отправить сообщение.

en: The message that should be sent.
ru: Отправляемое сообщение

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
ru: Следующие метки-заполнители могут использоваться для формирования адреса URL. Некоторые метки могут быть недоступны в зависимости от того контекста, в котором выполняется действие.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
ru: Введите корректный email-адрес или используйте токен email-адреса, такой как %mail.

en: Reply-to
ru: Ответить
