Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: error
sk: chyba

en: Message
sk: Správa

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: action
sk: akcia

en: Unable to send email to %recipient
sk: Nedá sa poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Recipient
sk: Príjemca

en: The email address to which the message should be sent.
sk: Emailová adresa, na ktorú má byť odoslaná správa.

en: The message that should be sent.
sk: Správa, ktorá by mala byť odoslaná.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité pri generovaní URL adries. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.
