Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: error
sq: gabim

en: Message
sq: Mesazhi

en: action
sq: aksioni

en: Unable to send email to %recipient
sq: I pamundur dërgimi i email tek %recipient

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Recipient
sq: Marrës
