Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: error
sr: грешка

en: Message
sr: Порука

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Recipient
sr: Прималац
