Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: error
ta: பிழை

en: Message
ta: செய்தி

en: action
ta: நடவடிக்கை

en: Unable to send email to %recipient
ta: %recipient க்கு மின்னஞ்சல் அனுப்ப முடியவில்லை

en: The subject of the message.
ta: மின்னஞ்சலின் பொருள்

en: Recipient
ta: பெறுநர்
