Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: Message
th: ข้อความ

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Unable to send email to %recipient
th: ไม่สามารถส่งอีเมลไปที่ %recipient

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Recipient
th: ผู้รับ
