Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: error
tr: hata

en: Message
tr: İleti

en: action
tr: eylem

en: Unable to send email to %recipient
tr: E-posta gönderilemedi: %recipient.

en: The subject of the message.
tr: İletinin konusu.

en: Sender
tr: Gönderen

en: Recipient
tr: Alıcı

en: The email address to which the message should be sent.
tr: Mesajın gönderileceği e-posta adresi.

en: The message that should be sent.
tr: Gönderilecek mesaj.
