Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: error
uk: помилка

en: Message
uk: Повідомлення

en: Placeholder tokens
uk: Замінники заповнювача

en: action
uk: дія

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Sender
uk: Відправник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: The email address to which the message should be sent.
uk: Електронна адреса, на яку повідомлення буде надіслано

en: The message that should be sent.
uk: Повідомлення, що буде надіслано

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
uk: Введіть припустиму електронну адресу або використовуйте замінник адреси, наприклад %mail.

en: Reply-to
uk: Відповідь на
