Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: error
vi: lỗi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Placeholder tokens
vi: Các từ thay thế

en: action
vi: hành động

en: Unable to send email to %recipient
vi: Không thể gửi email đến %recipient

en: The subject of the message.
vi: Chủ đề của thông điệp.

en: Sender
vi: Người gửi

en: Recipient
vi: Người nhận

en: The message that should be sent.
vi: Thông điệp sẽ được gửi đi.
