Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Placeholder tokens
bo: Tokensགནས་བཟུང་རྟགས།

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Unable to send email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་མ་ཐུབ

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན
