Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: error
gl: erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: action
gl: acción

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Recipient
gl: Recipiente
