Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: error
hi: त्रुटि

en: Message
hi: संदेश

en: Placeholder tokens
hi: प्लेसहोल्डर टोकन

en: action
hi: क्रिया

en: Unable to send email to %recipient
hi: %recipient को ईमेल भेजने में असमर्थ

en: The subject of the message.
hi: संदेश का विषय है।

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता
