Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: error
hu: hiba

en: Message
hu: Üzenet

en: Placeholder tokens
hu: Helykitöltő vezérjelek

en: action
hu: művelet

en: Unable to send email to %recipient
hu: %recipient számára nem lehet e-mailt küldeni

en: The subject of the message.
hu: Az üzenet tárgya

en: Sender
hu: Feladó

en: Recipient
hu: Címzett

en: The email address to which the message should be sent.
hu: Az e-mail cím, ahová az üzenetet el kell küldeni.

en: The message that should be sent.
hu: Az elküldendő üzenet.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
hu: Az alábbi helykitöltő vezérjelek URL előállításához használatosak. Az akciót kiváltó környezettől függően néhány vezérjel lehet, hogy nem elérhető.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
hu: Meg kell adni egy érvényes email címet, vagy használható emailcím vezérjel, mint például %mail.
