Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Placeholder tokens
id: Token pengganti

en: action
id: aksi

en: Unable to send email to %recipient
id: Tidak bisa mengirim email ke %recipient

en: The subject of the message.
id: Subyek pesan email.

en: Recipient
id: Penerima
