Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: error
is: villa

en: Message
is: Skilaboð

en: action
is: aðgerð

en: Unable to send email to %recipient
is: Gat ekki sent tölvupóst á %recipient

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: Sender
is: Sendandi

en: Recipient
is: Viðtakandi
