Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: error
lt: klaida

en: Message
lt: Žinutė

en: action
lt: veiksmas

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Recipient
lt: Gavėjas
