Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: error
lv: kļūda

en: Message
lv: Ziņojums

en: action
lv: darbība

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Recipient
lv: Saņēmējs
