Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: error
nl: fout

en: Message
nl: Bericht

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: action
nl: actie

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Sender
nl: Afzender

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %mail.

en: Reply-to
nl: Antwoordadres
