Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: error
ro: eroare

en: Message
ro: Mesaj

en: Placeholder tokens
ro: Token-uri substituente

en: action
ro: acțiune

en: Unable to send email to %recipient
ro: Nu se poate trimite e-mail către %recipient

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: Sender
ro: Expeditor

en: Recipient
ro: Destinatar
