Custom Tokens (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Comment
af: Kommentaar
