Custom Tokens (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: Comment
be: Каментар
