Custom Tokens (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Create
bg: Създаване

en: Comment
bg: Коментар
