Custom Tokens (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Global
bs: Globalni
