Custom Tokens (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Comment
cs: Komentář

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Global
cs: Globální
