Custom Tokens (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Create
cy: Creu

en: Comment
cy: Sylw

en: Global
cy: Eang
