Custom Tokens (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Create
el: Δημιουργία

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Global
el: Καθολικό
