Custom Tokens (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Create
eo: Kreu

en: Comment
eo: Komento
