Custom Tokens (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Comment
et: Kommentaar

en: Tokens
et: Märgised

en: Global
et: Globaalne
