Custom Tokens (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Global
eu: Globala
