Custom Tokens (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Create
fr: Créer

en: Comment
fr: Commentaire

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)
