Custom Tokens (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Comment
he: תגובה

en: Global
he: כללי
