Custom Tokens (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: User
hr: Korisnik

en: Create
hr: Stvori

en: Comment
hr: Komentar

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Global
hr: Opće
