Custom Tokens (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Global
hu: Általános
